Ilmoita Plussa-kortin numero ja tue Pyrintöä

K-Plussa

Turtolan K-kauppiaat ja urheiluseurat (Pyrintö, Ilves ja Tappara) ovat tehneet mittavan yhteistyösopimuksen ensiksi ajalle 1.11.2009 - 31.10.2010.

Sopimus tarkoittaa, että Turtolan K-kaupat (Citymarket, Kodin Ykkönen, Musta Pörssi, K-Kenkä, Intersport) sekä Megastore Koskikeskus ja Musta Pörssi Lielahti hyvittävät Tampereen Pyrinnön jäsenien tekemistä ostoista puhdasta rahaa seuralle.

Henkilökohtaisiin Plussa-korttietuihin ao. sopimus ei vaikuta laisinkaan, paitsi: Pyrintöläisille tarjotaan jäsenetuja, joista informoidaan Pyrintöläinen-lehdessä.

Miten toimitaan?

Ilmoita Plussa-korttisi numero seuran toimistoon
- oheisella sähköisellä lomakkeella Pyrinnön toimistolle: lomake (click)
- sähköisesti Sähköpostiosoite on suojattu roskapostiohjelmia vastaan, Javascript-tuen tulee olla päällä nähdäksesi osoitteen
- puhelimitse 03 2233 888 (arkisin klo 14.00 - 18.00)
Jaoston vastuuhenkilöillä on mahdollisuus noutaa toimistosta myös keräyslomakkeita.

Myös kaikki perheen jäsenet voivat ilmoittautua kampanjaan. Jos Sinulla ei ole vielä Plussa-korttia, voit tilata sen esim. Turtolan Intersportista ja pääset mukaan kätevästi Pyrinnön Plussa-perheeseen.

Korttien numerot siirretään Keskolle eikä seura saa antaa tietoja muuhun kaupalliseen tarkoitukseen.

Jäsenet saavat joka tapauksessa mukavia etuja ja tajouksia, mutta jos hyvin käy, seurallekin voi kertyä vaivattomasti varoja!

Tiedustelut

Jarmo Hakanen
050 554 1358